اعطای نمایندگی
نزدیکترین شعبه به من
نزدیکترین شعبه به من
خانه -> وبلاگ -> ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت دارویی و صنایع وابسته (Pharmex 2024)
موضوعات
آرشیو
تير 1403
خرداد 1403
آذر 1402
آبان 1402
مهر 1402
شهريور 1402
مرداد 1402
ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت دارویی و صنایع وابسته (Pharmex 2024)
پنجشنبه 28 تير 1403   |    اخبار
به نقل از وبسایت اوج نیلی پرینت، نمایشگاه بین المللی فارمکس یکی از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی دارو و صنایع وابسته به آن است. در این نمایشگاه تولیدکنندگان انواع دارو، مواد اولیه دارو، تجهیزات و ماشین آلات تولید دارو و تجهیزات پزشکی، فرصت به نمایش گذاشتن تولیدات جدید و تخصص های پیشرفته خود را دارند.
< بعدی 1 2 3 4 5 قبلی >
ارتباط با ما
021 - 42204000
ایمیل بفرستید
تهران
ميدان بهارستان، خيابان آیت ا... زاده شیرازی (اكباتان شرقي)
نبش بن بست كانون
درب اتوماتيك
پلاک ۶
بازارهای موجود
ایران
هلند
اسپانیا
امارت
ترکیه
عراق
قطر
عمان
شعب و نمایندگی ها
اعطای نمایندگی
فرصت های شغلی
شـرکت اوج نیلـی فـراز، ONF بـا بیـش از دو دهـه تجربـه موفـق در عرصـه تبلیغـات و بـا بهره‌گیری از فـن آوری نویـن و همچنیـن توجـه بـه جدیدتریـن اسـتانداردهای جهانـی و تطبیـق آن بافرهنگ اسـلامی و سـلیقه ایرانـی و همـکاری جمعـی از دانش‌آموختـگان مهندسـی کامپیوتـر، فـن آوری اطلاعـات، طراحـی، گرافیـک، عکاسـی، معمـاری، اقتصـاد و بازرگانـی قـادر گردیـده تـا کارنامـه درخشـانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.
تمرکـز اعضـا اوج نیلـی به‌صورت یـک گـروه کاملاً تخصصـی معطـوف بـه طراحـی و ایجـاد اثرهـای برجسـته، بـا بهره‌گیری از آخریـن دسـتاوردهای هنـر و تکنولـوژی و کاربردهـای آن در عرصه‌های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می‌باشد.
 
مأموریت اوج نیلی فراز: ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتریانتان، با خلاقیت در اطلاع‌رسانی رهنمون شده به شما کمک می‌کنیم تا بااقتدار به اوج برسید.
 

 

حفاظت از داده ها
Privacy Policy