اعطای نمایندگی
نزدیکترین شعبه به من
نزدیکترین شعبه به من
چاپ و بسته‎‌بندی
چاپ و بسته‌بندی دو فرایند مکمل هستند که در تولید و توزیع محصولات نقش مهمی دارند. چاپ به منظور ارائه اطلاعات، تبلیغات و زیباسازی محصول استفاده می‌شود. بسته بندی به منظور حفاظت، حمل، نگهداری و فروش محصول استفاده می‌شود
چاپ و بسته‎‌بندی
چاپ و بسته‌بندی دو فرایند مکمل هستند که در تولید و توزیع محصولات نقش مهمی دارند. چاپ به منظور ارائه اطلاعات، تبلیغات و زیباسازی محصول استفاده می‌شود. بسته بندی به منظور حفاظت، حمل، نگهداری و فروش محصول استفاده می‌شود
خانه -> چاپ و بسته بندی
راه‌حل‌های چاپ و بسته‌بندی
راه حل های بسته بندی، محصولات و خدمات ما روزانه میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار می دهد. این شامل بسته بندی نوشیدنی و مایعات گرفته تا بسته بندی غذای فرآوری شده، بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی تا کیسه های کاغذی، کیسه های سیمانی و بسته بندی ابزار و یراق آلات تا بسته بندی تجهیزات پزشکی و بهداشتی و بسیاری موارد دیگر است. ما در تلاش هستیم تا با همکاری صاحبان برند، شرکت‌های تبلیغاتی و طراحان، راه‌حل‌های بسته‌بندی و مواد در سطح جهانی خود را در سراسر جهان ارائه دهیم.
سرمایه گذاری در بسته‌بندی‌های پایدار و نوآورانه می‌تواند به تقویت برند و تجارت شما کمک کند. به مشتریان نشان می‌دهد که به محیط زیست اهمیت می‌دهید و تعهد شما را به پایداری نشان می‌دهد. همچنین می‌توان از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغات برای افزایش آگاهی و وفاداری استفاده کرد که آن را به یک سرمایه گذاری بلند مدت ارزشمند تبدیل می‌کند.
 

 

روندهایی که چشم‌اندازهای آینده کسب‌و‌کارها را شکل می‌دهند:

هنوز هم این اَبَرروندها یا به اصطلاح مگاترندها همچنان به شکل‌دهی دنیای ما ادامه می‌دهند، نیازی به گفتن نیست که این موضوع چه تأثیری بر نحوه تجارت ما در آینده خواهند داشت، نه تنها در بسته‌بندی، بلکه در همه صنایع. حوزه چاپ و بسته بندی یکی از حوزه‌هایی است که تحت تاثیر مستقیم و قابل توجه مگاترندها قرار دارد. چاپ‌و‌بسته‌بندی به عنوان رابط اصلی بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، نقش مهمی در ارتباط، اطلاع‌رسانی، تبلیغات، حفاظت، حمل‌و‌نقل و فروش محصولات دارد.روندهایی که چشم‌اندازهای آینده کسب‌و‌کارها را شکل می‌دهند:

هنوز هم این اَبَرروندها یا به اصطلاح مگاترندها همچنان به شکل‌دهی دنیای ما ادامه می‌دهند، نیازی به گفتن نیست که این موضوع چه تأثیری بر نحوه تجارت ما در آینده خواهند داشت، نه تنها در بسته‌بندی، بلکه در همه صنایع. حوزه چاپ و بسته بندی یکی از حوزه‌هایی است که تحت تاثیر مستقیم و قابل توجه مگاترندها قرار دارد. چاپ‌و‌بسته‌بندی به عنوان رابط اصلی بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، نقش مهمی در ارتباط، اطلاع‌رسانی، تبلیغات، حفاظت، حمل‌و‌نقل و فروش محصولات دارد.بازاریابی موثر را ایجاد می کنیم.
غذایی و نوشیدنی      مصرفی و لوکس      دارویی و بهداشتی      خدمات چاپ      صنعتی     
غذایی و نوشیدنی
مصرفی و لوکس
دارویی و بهداشتی
خدمات چاپ
صنعتی
 
غذای خشک
کاغذهای تجدید پذیر ما برای بسته بندی مواد غذایی خشک ,ایمن است و دارای گواهی بهداشت برای تماس مستقیم با مواد غذایی هستند. تمام کاغذها از الیاف طبیعی، منابع مدیریت شده پایدار ساخته شده اند و در بازیافت کاغذ معمولی کاملا قابل بازیافت هستند.
 
غذای فراوری شده
کاغذهای تجدیدپذیر ما برای بسته بندی مواد غذایی فرآوری شده ایمن است و دارای گواهی برای تماس مستقیم با مواد غذایی هستند. تمام کاغذها از الیاف طبیعی، منابع مدیریت شده پایدار ساخته شده اند و در بازیافت کاغذ معمولی کاملا قابل بازیافت هستند.
 
میوه و سبزیجات
کیسه‌ها و جعبه‌های حمل و نقل میوه و سبزیجات ما که از کاغذهای تجدیدپذیر ساخته شده‌اند، ایمن و دارای گواهی تماس مستقیم با غذا هستند. مقاومت بالا در برابر رطوبت، محصولات را قادر می سازد در حین حمل و نقل و جابجایی محافظت شوند.
 
فست فود و بیرون بر
کاغذهای تجدیدپذیر ما برای بسته بندی فست فود ایمن و دارای گواهی تماس مستقیم با مواد غذایی هستند. متریال‌های بسته بندی فست‌فود، جعبه‌های مقوایی و پاک‌های روغنی است. در برخی از موارد محصولات کاغذی با استفاده از پلاستیک برای مقاومت بیشتر در برابر رطوبت یا چربی روکش می‌شوند.
 
بسته بندی آبمیوه
برای بسته بندی آبمیوه، نوشیدنی و مایعات، محصولات مایع یا نیمه مایع را در ظروف مناسب قرار می‌دهند تا آنها محافظت و آماده حمل و توزیع شوند. اوج نیلی با 22 سال تجربه در توسعه راه حل‌های بسته بندی مایع برای استفاده طولانی مدت در محیط و مدت کوتاه سرد است.
بازاریابی موثر را ایجاد می کنیم.
۱
به کاغذ تغییر دهید
از بسته‌بندی‌هایی که به سختی قابل بازیافت هستند، از جمله چوب، پلاستیک، کابل‌ها و بلوک‌های فوم اجتناب کنید. ما می توانیم شما را به بهترین گزینه برای نیازهای شما راهنمایی کنیم.
۲
در بسته بندی صرفه جویی کنید
استحکام چشمگیر کاغذهای ما به شما امکان می دهد از بسته بندی کمتری استفاده کنید، در هزینه ها صرفه جویی کنید و ردپای کربن خود را کاهش دهید - بدون اینکه کارایی را به خطر بیندازید. تخمین پس انداز خود را بخواهید.
۳
زنجیره تامین پایدار
بسته بندی پایدار ما چیزی بیش از کاغذ است. با ما همکاری کنید و یکی از پایدارترین زنجیره های تامین در صنعت بسته‌بندی را به کار بگیرید.
۴
مشارکت مشتریان
ما موفقیت خود را حاصل اعتقاد راسخ به ایجاد روابط عمیق با مشتریانمان می‌دانیم.
جستجوی نزدیک ترین شعبه
شروع کار با اوج نیلی به آسانی مراجعه به دفتر مرکزی است .
بصورت حضوری و یا تلفنی!
اطلاعات شعبه مرکزی
جستجوی نزدیک ترین شعبه
شروع کار با اوج نیلی به آسانی مراجعه به دفتر مرکزی است .
بصورت حضوری و یا تلفنی!
اطلاعات شعبه مرکزی
فرانچایز با همچاپ
فرانچایز کردن یک کسب و کار چاپ و بازاریابی با OJENILI به شما این امکان را می دهد
که مالک تجارت خود باشید. اما نه به تنهایی.
امروز شروع کنید
ارتباط با ما
021 - 42204000
ایمیل بفرستید
تهران
ميدان بهارستان
خيابان آیت ا... زاده شیرازی (اكباتان شرقي)
نبش بن بست كانون درب اتوماتيك پلاک ۶
بازارهای موجود
ایران
هلند
اسپانیا
امارت
ترکیه
عراق
قطر
عمان
شعب و نمایندگی ها
اعطای نمایندگی
فرصت های شغلی
شـرکت اوج نیلـی فـراز، ONF بـا بیـش از دو دهـه تجربـه موفـق در عرصـه تبلیغـات و بـا بهره‌گیری از فـن آوری نویـن و همچنیـن توجـه بـه جدیدتریـن اسـتانداردهای جهانـی و تطبیـق آن بافرهنگ اسـلامی و سـلیقه ایرانـی و همـکاری جمعـی از دانش‌آموختـگان مهندسـی کامپیوتـر، فـن آوری اطلاعـات، طراحـی، گرافیـک، عکاسـی، معمـاری، اقتصـاد و بازرگانـی قـادر گردیـده تـا کارنامـه درخشـانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.
تمرکـز اعضـا اوج نیلـی به‌صورت یـک گـروه کاملاً تخصصـی معطـوف بـه طراحـی و ایجـاد اثرهـای برجسـته، بـا بهره‌گیری از آخریـن دسـتاوردهای هنـر و تکنولـوژی و کاربردهـای آن در عرصه‌های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می‌باشد.
 
مأموریت اوج نیلی فراز: ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتریانتان، با خلاقیت در اطلاع‌رسانی رهنمون شده به شما کمک می‌کنیم تا بااقتدار به اوج برسید.
 

 

حفاظت از داده ها
Privacy Policy