اعطای نمایندگی
نزدیکترین شعبه به من
نزدیکترین شعبه به من
ثبت درخواست همکاری
اگر شما هم مثل ما فکر می کنید و تمایل دارید در فرصت های شغلی اعلام شده به تیم ما بپیوندید، قطار ما که برای رسیدن به موفقیت  های بزرگ و بزرگ تر با حداکثر سرعت در حال حرکت است، برای شما هم جا دارد. رزومه خود را برای مشاغل اعلام شده بفرستید و وارد  تجربه ای نو در زندگی حرفه ای تان شوید.
در نظر داشته باشید که همکاری با همچاپ فقط به صورت تمام وقت ممکن است و در حال حاضر امکان دورکاری یا همکاری پاره وقت وجود ندارد، اما اگر دانشجوی ترم آخر دانشگاه هستید و می توانید پنج روز از هفته تمام وقت در محل شرکت حضر داشته باشید، این همکاری امکان پذیر است.
نکاتی برای نوشتن یک رزومه خوب رزومه اولین ابزار معرفی شما است و به همین دلیل داشتن یک رزومه خوب جامع و کامل برای دستیابی شما به شغل مورد نظرتان بسیار اهمیت دارد.
در نظر گرفتن نکات زیر به بهتر شدن رزومه کمک می کند:
رزومه باید تمیز، مرتب و خوانا باشد. از یک قلم (Font (ساده برای نوشتن آن استفاده شود و فاصله بین خطوط به اندازه ای باشد که به  راحتی قابل خواندن باشد.
تمامی اطلاعات تماس مانند Linkdin، Email و شماره موبایل خود را در آن ذکر کنید.
تمامی اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد، وضعیت تاهل، محل سکونت و وضعیت نظام وظیفه را در ابتدای رزومه بیاورید.
همه سوابق تحصیلی و دوره های آموزشی که گذرانده اید به تفکیک بنویسید.
تمام سوابق کاری گذشته و فعلی خود را بنویسید. توجه داشته باشید که تنها لیست کردن سمت های قبلی به اندازه کافی بازگوی کاری که 
انجام می دهید نیست تمامی مسوولیت های خود را در هر سمت به تفکیک شرح دهید.
نوشتن یک توضیح کوتاه از علایق و روحیات و توانمندی های خود شناخت بهتری نسبت به شما ایجاد می کند.
مدیر تولید
اگر شما هم مثل ما فکر می کنید و تمایل دارید در فرصت های شغلی اعلام شده به تیم ما بپیوندید، قطار ما که برای رسیدن به موفقیت های بزرگ و بزرگ تر با حداکثر سرعت در حال حرکت است، برای شما هم جا دارد. رزومه خود را برای مشاغل اعلام شده بفرستید و وارد تجربه ای نو در زندگی حرفه ای تان شوید.
در نظر داشته باشید که همکاری با همچاپ فقط به صورت تمام وقت ممکن است و در حال حاضر امکان دورکاری یا همکاری پاره وقت وجود ندارد، اما اگر دانشجوی ترم آخر دانشگاه هستید و می توانید پنج روز از هفته تمام وقت در محل شرکت حضر داشته باشید، این همکاری امکان پذیر است .
عنوان شغلی *
نام *
نام خانوادگی *
ایمیل *
شماره تماس *
رزومه *
برای دانلود قالب استاندارد رزومه اینجا کلیک کنید .
شرایط و قوانین استفاده از همچاپ را مطالعه و قبول دارم.
نکات مهم
  • پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است .
  • رزومه حتما باید با فرمت PDF بارگزاری شود
ارتباط با ما
021 - 42204000
ایمیل بفرستید
تهران
ميدان بهارستان، خيابان آیت ا... زاده شیرازی (اكباتان شرقي)
نبش بن بست كانون
درب اتوماتيك
پلاک ۶
بازارهای موجود
ایران
هلند
اسپانیا
امارت
ترکیه
عراق
قطر
عمان
شعب و نمایندگی ها
اعطای نمایندگی
فرصت های شغلی
شـرکت اوج نیلـی فـراز، ONF بـا بیـش از دو دهـه تجربـه موفـق در عرصـه تبلیغـات و بـا بهره‌گیری از فـن آوری نویـن و همچنیـن توجـه بـه جدیدتریـن اسـتانداردهای جهانـی و تطبیـق آن بافرهنگ اسـلامی و سـلیقه ایرانـی و همـکاری جمعـی از دانش‌آموختـگان مهندسـی کامپیوتـر، فـن آوری اطلاعـات، طراحـی، گرافیـک، عکاسـی، معمـاری، اقتصـاد و بازرگانـی قـادر گردیـده تـا کارنامـه درخشـانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.
تمرکـز اعضـا اوج نیلـی به‌صورت یـک گـروه کاملاً تخصصـی معطـوف بـه طراحـی و ایجـاد اثرهـای برجسـته، بـا بهره‌گیری از آخریـن دسـتاوردهای هنـر و تکنولـوژی و کاربردهـای آن در عرصه‌های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می‌باشد.
 
مأموریت اوج نیلی فراز: ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتریانتان، با خلاقیت در اطلاع‌رسانی رهنمون شده به شما کمک می‌کنیم تا بااقتدار به اوج برسید.
 

 

حفاظت از داده ها
Privacy Policy