OJENILI Franchise Opportunity
تهران - میدان بهارستان - مجتمع همچاپ
خانه -> آمار و ارقام
اعداد چگونه به نظر می رسند؟
درک عملکرد هم در سطح سیستم اعطای حق امتیاز و هم در سطح مرکز فرنچایز مهم است. سال 1400 هنوز یک سال چالش برانگیز برای مشاغل در سراسر جهان است. شبکه فرنچایز HAMCHAP چاپخانه ها نیز با این چالش روبرو شد اما عملکرد فوق العاده ای داشت. در سال‌های 1399-1401، رشد صنعت چاپ حدود 30 درصد کاهش یافت. شبکه فرنچایز  HAMCHAP در مدت مشابه دو ساله 6 درصد کاهش یافتند و تا سه ماهه اول 1402، از نتایج فروش ماهانه قبل از همه‌گیری پیشی گرفتند. این پیشتازی با کسب درآمد متناسب در سطح شبکه همچنان در سه ماهه اول سال 1402 ادامه دارد!
HAMCHAP این فرصت را برای شما فراهم می کند تا در محیط دیجیتال/وب امروزی صاحب یک امتیاز بازاریابی، فناوری و چاپخانه باشید. در طول فرآیند بررسی دقیق ، ما سند افشای حق رای (FDD) فعلی خود را در اختیار شما قرار خواهیم داد. این شامل شاخص های عملکرد کلیدی از مراکز اعطای حق امتیاز   HAMCHAP در چند سال گذشته است.
اعطای حق امتیاز  به فروشگاه‌های چاپ و بازاریابی HAMCHAP که به طور مستقل تحت مالکیت و سرپرستی است، نتایج تجاری خاص و متفاوت را به همراه دارد. آیا می خواهید در مورد چگونگی راه اندازی یک تجارت چاپ موفق بیشتر بدانید؟ امروز با تیم ما تماس بگیرید!
قویترین واحد اقتصادی در صنعت
ارقام سطحی واحد مرکز ی- بر اساس تقویم سال 2021
١,٠٦٢,٨٣١ دلار
متوسط فروش ناخالص سالانه
٨,٣٥٠,٣١٩ دلار
بالاترین فروش ناخالص سالانه
١,٧٨١,٥٤٩ دلار
میانگین فروش ناخالص سالانه 25% بیشتر
قویترین واحد اقتصادی در صنعت
ارقام سطحی چند واحد مرکز ی- بر اساس تقویم سال 2020
۲,۱۰۳,۳۰۱ دلار
متوسط فروش ناخالص سالانه
۸,۳۵۹,۱۰۰ دلار
بالاترین فروش ناخالص سالانه
۳,۹۴۵,۷۵۵ دلار
میانگین فروش ناخالص سالانه 25% بیشتر
دامنه سرمایه گذاری
۲۶۳,۷۰۰-۳۶۳,۳۰۰ دلار
کل مبلغ
۱۲۵,۰۰۰ دلار
سرمایه نقدی مورد نیاز:
۳۵۰,۰۰۰ دلار
ارزش خالص مورد نیاز:
قدرت در تعداد
بیش از 20 سال – قدرت فوق العاده  و ثبات در نام تجاری  پس از توسعه سیستم عامل و مدل تجاری شرکت به یک نام تجاری موفق، HAMCHAP در سال 1402 فرصت اعطای حق امتیاز برای فروشگاه های چاپ را با نصب تابلو و تبلیغات خود آغاز کرد. امروزه، نزدیک به 72 مکان فرنچایز به HAMCHAP تعلق دارد که البته همیشه فرصت‌های بیشتری برای اعطای حق امتیاز وجود دارد. اشتیاق به بازاریابی، کارآفرینی و اعطای حق امتیاز، ما را برای آینده ای هیجان انگیز آماده کرده است. ما فرصت‌های فرنچایز را به کارآفرینانی که می‌خواهند یک شرکت چاپ و بازاریابی داشته باشند، گسترش خواهیم داد. داستان موفقیت بعدی ما می تواند متعلق به شما باشد!    
ارتباط با ما
021 - 42204000
ایمیل بفرستید
تهران
ميدان بهارستان، خيابان آیت ا... زاده شیرازی (اكباتان شرقي)
نبش بن بست كانون
درب اتوماتيك
پلاک ۶
بازارهای موجود
ایران
هلند
اسپانیا
امارت
ترکیه
عراق
قطر
عمان
شعب و نمایندگی ها
اعطای نمایندگی
فرصت های شغلی
شـرکت اوج نیلـی فـراز، ONF بـا بیـش از دو دهـه تجربـه موفـق در عرصـه تبلیغـات و بـا بهره‌گیری از فـن آوری نویـن و همچنیـن توجـه بـه جدیدتریـن اسـتانداردهای جهانـی و تطبیـق آن بافرهنگ اسـلامی و سـلیقه ایرانـی و همـکاری جمعـی از دانش‌آموختـگان مهندسـی کامپیوتـر، فـن آوری اطلاعـات، طراحـی، گرافیـک، عکاسـی، معمـاری، اقتصـاد و بازرگانـی قـادر گردیـده تـا کارنامـه درخشـانی را از خود برجای گذارد و محصولات هنری متمایز از دیگر رقبا ارائه نماید.
تمرکـز اعضـا اوج نیلـی به‌صورت یـک گـروه کاملاً تخصصـی معطـوف بـه طراحـی و ایجـاد اثرهـای برجسـته، بـا بهره‌گیری از آخریـن دسـتاوردهای هنـر و تکنولـوژی و کاربردهـای آن در عرصه‌های اداری، تجاری، صنعتی، آموزشی، انتخاباتی و تبلیغاتی می‌باشد.
 
مأموریت اوج نیلی فراز: ما با ایجاد ارتباطی اثربخش بین شما و مشتریانتان، با خلاقیت در اطلاع‌رسانی رهنمون شده به شما کمک می‌کنیم تا بااقتدار به اوج برسید.
 

 

حفاظت از داده ها
Privacy Policy